İlan No
#14913

Açıklama


Müstakil Giriş
8 Kişi (en fazla)
70 m2
En az 2 Gece
4 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj
80 m

Uydu Yayını
Evcil Hayvan Kabul Edilir
Tost Makinesi
Çocuk Yatağı (ücretli)
Kurutucu
Ranza
Klima
Ortak Havuz
Denize Yakın
Denize Uzaklık: 80m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 14:00
Check-out: 11:00
Kural Tipi: Orta

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


erhan
İlan Sahibi: erhan
Üye olduğu tarihi: 30.04.2019
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


5 Misafir Yorumu
4.8/5


Mükemmel konum ve imkanlar
5/5
Fatma L.

kalabalık aileler için yer bulmak zor. hele de bodrumda bu fiyata hem de böyle yeni bir daire. tatilde kiralanın önerisi ile bu eve gittik. iyiki de güvenmişiz. biz çok memnun kaldık. 8 kişi gayeeet rahat bir şekilde konakladık.


denize yakın
4/5
Sinem G.

temiz ve yeniydi. ev sahibinin iletişimi güzeldi. sorun yaşamadık. havuzcu olmadığımız için denize sürekli gittik yürüme emsafesinde olması avantajlı.


yeni bir ev
5/5
Yener K.

temiz ve düzenli bir evdi. içi yepyeni belli yeni yapılmış. bir çok yönden avantajlıydı. ortak havuz denize yakın vs vs. memnun kalmadan dönmezsiniz net.


Fiyat performans
5/5
Merve B.

tatlı huzurlu bir evde çok ucuz bir fiyata kaldık bodrumda sezonda bunu yakalamak cok zor


memnunuz
5/5
Tekin A.

senelerdir böyle bir tatil yapamamıstık. bodrumda ve üstelik cok huzurlu bir yerde oldugum icin cok memnun kaldık


Benzer İlanlar