İlan No
#13652

Açıklama


Bahçe Katı
4 Kişi (en fazla)
En az 7 Gece
3 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

ÖzelliklerUydu Yayını
Tost Makinesi
Klima
Çocuk Havuzu
Ortak Havuz
Denize Yakın
Deniz Manzaralı
Bulaşık Makinesi
Ütü & Ütü Masası
Buzdolabı
TV
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 600,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Volkan
İlan Sahibi: Volkan
Üye olduğu tarihi: 12.06.2018
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


5 Misafir Yorumu
4.6/5


İlk kez bodruma geldik
5/5
Ayşe D.

daha önce bodruma hiç gelmemiştik pahalılığı yüüznden ama böyle bir ev bulunca denemek istedik ev merkeze aşırı yakın değil ama konumu güzel sağladığı olanaklardan da memnun kaldık.Sevgiler.


sorun çözüldü
4/5
Ayhan B.

Evde sadece bir ara sıcak su gitti. fakat ev sahibini arayınca direk ilgilendi ve sorunu çözdü onun dışında başka bir problem yaşamadık teşekkür ederiz.


Memnuniyet
4/5
Halil Y.

Temizlik eşyalar klima güvenlik danışma sıcak su otelde olan bütün imkanlar 4kişi için bu fiyata bu evde birleşmiş. Herşey güzeldi teşekkür ederiz.


Teşekkürler
5/5
Baha D.

1 hafta konakladık bu dairede 4 kişilik bir aileydik ve ihtiyacımız olan herşey yeterince vardı evde hiçbir eksik çekmedik.Arabaylada merkeze ulaşım çok kolaydı ev sahibinin önerileriylede gayet güzel yerler keşfettik teşekkürler


Site içinde bir ev
5/5
Samir S.

Evin konumu manzarası harika bir yere konumlandırılmış.Site içerisinde olması da sakin hzuurlu ama bi o kadarda eğlenceli tatil imkanı veriyor.Biz çok memnun kaldık teşekkür ederiz.


Benzer İlanlar