İlan No
#13653

Açıklama


Ev
6 Kişi (en fazla)
En az 7 Gece
5 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
20 m
Market
20 m
Deniz/Plaj
20 m

Uydu Yayını
Tost Makinesi
Klima
Çocuk Havuzu
Ortak Havuz
Denize Yakın
Deniz Manzaralı
2021 Fiyatı Güncel İlanlar
Denize Uzaklık: 20m
Oda Sayısı: 3
Banyo Sayısı: 2

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 600,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Volkan
İlan Sahibi: Volkan
Üye olduğu tarihi: 12.06.2018
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


4 Misafir Yorumu
4.5/5


Bodrumda güzel bir ev
4/5
Kübra S.

Fiyat performans olarak bodruma göre çok güzel bir ev öneririrm.


Gelecekelre öneri
4/5
İsmail A.

Mutfaka araç gereçleri evin eşyaları temiz ve bakımlıydı.Evde eksik yoktu.Havuzda temizdi fakat biz daha çok denizi tercih ettik.Şimdiden geleceklere iyi tatiller.


Çocuklu ailelere öneri
5/5
Hayri G.

Güleryüzlü sevecen bir ev sahibi karşıladı bizi.Eve ilk giridiğimde dikkat ettiğim şeyşe temizlik oldu gayet temiz ve özenle hazırlanmıştı.Sİte içerisinde olmasıda çoçuklarımız olduğu için güzel bir detaydı.Gelmek isteyenle önerebileceğim bir ev.


Denize doyamadık
5/5
Hakan M.

Evin manzarası harikaydı denizi izlemelere doyamadık.Çok keyifli bir tatil geçirdik ailecek seneye tekrar gelmek istiyoruz.


Benzer İlanlar