İlan No
#14682

Açıklama


Ev
6 Kişi (en fazla)
130 m2
En az 3 Gece
3 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj
1.2 km

Uydu Yayını
Jakuzi
Vantilatör
Kapalı Otopark
Kurutucu
Müzik Seti / Radyo
Oda Kasası
Ranza
Klima
Ücretsiz Çocuk Yatağı
Balayı
Kapalı Havuz
Ortak Havuz
Denize Yakın
Deniz Manzaralı
Denize Uzaklık: 1200m
Oda Sayısı: 3
Banyo Sayısı: 2

Kurallar


Bebeklere Uygun Değil (0-2)
Çocuklara Uygun Değil (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 11:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


kamuran
İlan Sahibi: kamuran
Üye olduğu tarihi: 22.04.2019
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


3 Misafir Yorumu
5/5


Olanaklardan memnun kaldık
5/5
Reşit O.

Villa kiralamayı düşünürken daire olduğu için çok istememiştim ama imkanlar sınırsızdı. Bakımlı bir daire.


eğlenceli tatil arayanlar
5/5
Civan Ş.

Aktivitelere katılmaktan keyif aldım daire de oldukça geniş


Uygun fiyata otelden daha konforlu
5/5
Evren A.

Çoğu otelin önerdiği olanaklardan fazlasına sahiptik hem de neredeyse üçte biri fiyatına. Gitmeden önce tereddütlerim vardı ama herşey çok güzeldi


Benzer İlanlar