İlan No
#14540

Açıklama


Villa
10 Kişi (en fazla)
280 m2
En az 7 Gece
10 Yatak

Konforlu ve güzel bir şekilde donatılmış olan villanın salonunda bile otururken panaromik bir deniz manzarasına bakabilirsiniz.

Bu büyük villanın birçok yaşam alanı, mutfağı, yatak odaları ve banyoları bulunmaktadır ve dolayısıyla büyük ailelere ve gruplara hitap edebilmektedir.

5 yatak odalı ve 5 banyolu villanın küçük şirin bir bahçeside bulunmaktadır. Bahçede şezlong ve şemsiyele donatılmış bir özel yüzme havuzu yer almaktadır. Evin üst katında çok keyifli ve deniz manzaralı balkon, alt katında ise şahane bir teras yer almaktadır. Yalıkavak manzarasına karşı oturmak, muhteşem deniz manzarasına karşı kahve içip, keyifli sohbetler edip tatilin keyfini çıkarmak isteyenler için kusursuz tatilin adresi.

Günlük Ortalama Kiralama Ücretleri


Nisan
2.850,00₺
Mayıs
2.000,00₺
Haziran
2.192,00₺

Temmuz
2.850,00₺
Ağustos
2.850,00₺
Eylül
2.100,00₺

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Özel Havuz
Uydu Yayını
Tost Makinesi
Klima
Fırsat İlanı
Deniz Manzaralı
Denize Uzaklık: 1000m
Oda Sayısı: 5
Banyo Sayısı: 5

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Orta

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Aygül
İlan Sahibi: Aygül
Üye olduğu tarihi: 01.05.2019
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


Benzer İlanlar