İlan No
#14203

Açıklama


Villa
5 Kişi (en fazla)
90 m2
En az 7 Gece
4 Yatak

Bodrum Yalıkavak Tilkicik'te denize sıfır, özel plajlı, yüzme havuzlu tesiste yalı evleridir. 2 yatak odalı 2 banyolu, salonu ve açık geniş mutfağa sahiptir. Full eşyalı lüks döşeli, deniz kenarında bulunan daire Yalıkavak merkeze de oldukça yakındır. Hava alanına 40 km mesafede yer alır. Toplu taşımaya yakın, Bodrum'un en özel koyunda eşsiz bir tatil evidir. Tesisimiz misafirlerimizin konforu için teknik ekip, çevre temizlik bakımı, güvenlik ekipleri mevcuttur. Market, kafeterya, restoran yakındır. Tüm ayrıntılar düşünülmüştür.
Evlerimizde tek ve çift kişilik yataklar, 2 banyo, wc, duş klima ve tv bulunmaktadır.

Girişte 100 ₺ temizlik ücreti alınmaktadır.

Günlük Ortalama Kiralama Ücretleri


Nisan
880,00₺
Mayıs
653,00₺
Haziran
657,00₺

Temmuz
825,00₺
Ağustos
825,00₺
Eylül
440,00₺
Aylık İndirim: %5

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Evcil Hayvan Kabul Edilir
Çocuk Yatağı (ücretli)
Klima
Çocuk Havuzu
Fırsat İlanı
Ortak Havuz
Denize Yakın
Deniz Manzaralı
Denize Uzaklık: 10m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 2

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilebilir

Check-in: 13:00
Check-out: 13:00
Kural Tipi: Orta

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


suat
İlan Sahibi: suat
Üye olduğu tarihi: 17.04.2019
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


Benzer İlanlar