Sarıbelen'de Sessiz Sakin Özel Havuzlu Villa

#12141
10 Antalya, Kaş, Sarıbelen

Yaz dönemi güncel fiyatları görmek için öncelikle giriş-çıkış tarihlerinizi seçiniz.

Villamız şehir merkezinden uzakta olup tamamen kafanızı dinleyeceğiniz, sessiz, sakin ve huzurlu bir ortamda bulunıur. 5 yatak odasına sahip olan bu villa en fazla 10 kişi ağırlamaktadır. Kalabalık arkadaş veya kalabalık ailelerin tercih edeceği bu villa özel korunaklı havuzu ve çocuklara ait çocuk havuzu ile çocuklu ailelerinde rahat bir konaklama süreci geçirmesini sağlar. Havuzumuzun tipi dikdörtgen, genişliği 4.50 m, derinliği 1.60 m, uzunluğu ise 15.00 m'dir. Villamızda konakladığınız süre içerisindeki harcadığınız elektrik, su ve doğal gaz ücretleri fiyatlarımıza dahildir. Villada evcil hayvan kabul edilmemektedir fakat kafesli evcil hayvanlar kabul edilir. Ayrıca villamıza giriş yapmadan önce 500 TL değerinde bir depozito ve kiralama kaporası da %30 alınmaktadır.
İlan Numarası 12141
Gecelik Fiyat 575,00
Min. Konaklama 7 Gece
Ev Tipi Villa
Kişi Sayısı (En Fazla) 10
Denize Uzaklık (m) 17000
Özel Havuz Mangal / Barbekü
İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir.
Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz.
Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır.
Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir.
TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi

Üye olduğu tarihi: 09.10.2018
Bulunduğu il: Antalya


Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Evin Konumu

Toplam: ₺ {{prices.totalPrice | currency}}

Gecelik: 575,00

Rezervasyon

575,00 Gecelik Fiyat

Kapıda ödemeli ilanlarda toplam tutarın %40'ını rezervasyon sırasında kredi kartınızla öderken %60'ını ise rezervasyon tarihi yaklaştığında doğrudan ilanverene ödersiniz.

7/24 destek ve detaylı bilgi için 0850 241 09 31
Paylaş

Benzer İlanlar