İlan No
#11987

Açıklama


Villa
4 Kişi (en fazla)
80 m2
En az 5 Gece
0 Yatak

Yaz dönemi güncel fiyatları görmek için öncelikle giriş-çıkış tarihlerinizi seçiniz.

Villamız, Gökova Körfezi'ne bakan terası ve ormana olan komşuluğu nedeniyle, hem orman, hem de deniz manzarasına sahip bir villadır. Terasından en geniş açıyla Gökova Körfezi ve ovayı seyredebilirsiniz. Tatiliniz boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz tüm malzemeler mevcuttur. Giriş yolu ve park yeri ayrı olan villamızda, tatil evinden ziyade devamlı yaşanacak bir ev hissini yaşayacaksınız. Yazın havuz, kışın ise şöminenin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.. Evcil hayvanınız varsa bu villada gönül rahatlığı ile tatilinizi birlikte geçirebilirsiniz.. Sahil ve bilindik yerlere uzaklık: En yakın dolmuş 1 km, En yakın restoran 5 km, En yakın market 1 km, Akyaka 6 km, Marmaris 29 km, Köyceğiz 25 , Dalyan 45 km, Muğla 29 km, Dalaman Havaalanı 60 km, Bodrum 1 saat. DEPOZİTO : 750 TL ( Giriş esnasında alınıp, çıkışta herhangi bir zarar ziyan tespit edilmezse aynen iade edilecek olan bedel)

Günlük Ortalama Kiralama Ücretleri


Nisan
716,00₺
Mayıs
831,00₺
Haziran
1.000,00₺

Temmuz
1.007,00₺
Ağustos
1.007,00₺
Eylül
864,00₺

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Özel Havuz
Şömine
Evcil Hayvan Kabul Edilir
Denize Uzaklık: 10000m

Kurallar


Bebeklere Uygun Değil (0-2)
Çocuklara Uygun Değil (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 15:00
Check-out: 11:00
Kural Tipi: Katı

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


AYLİN
İlan Sahibi: AYLİN
Üye olduğu tarihi: 14.09.2018
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


1 Yorum
5/5


Tekrar gelmek istediğimiz, unutulmaz bir evdi...teşekkürler....
5/5
Deniz Sevgici
Fotoğraflarda gördüğümüzden daha fazlası olan ev. Bahçenin kokusunu, evin huzurunu, verendasındaki keyfi gerçekten anlatamam. Özlediğimiz ve asla doyamadığımız bir ev oldu. Tekrar görüşmek üzere.
30.07.2018 tarihinde yazılmış

Benzer İlanlar