İlan No
#11298

Açıklama


Ev Odası
2 Kişi (en fazla)
2 m2
En az 1 Gece
0 Yatak

Muğla'nın Milas İlçesine bağlı Kıyıkışlacık beldesinde bulunan 50 dönümlük kamp alanımızda çadır, karavan ve 12 adet 1 oda ve banyodan oluşan maksimum 3 kişi kapasiteli taş evler bulunmaktadır.

Çadırlarımız 4 kişi , 2 odalı 4 kişi ve 2 kişi kapasitelidir. Kamp çadırlarını kiralayacağınız gibi kendi çadırlarınızla da konaklama yapalirsiniz.

Kendi çadırlarınızda Kişi Başı günlük konaklama 25 TL   

İlave olarak Günlük 7 TL elektrik kullanım ücreti
12 Yaşına kadar olan küçük kampçılara % 50 indirim uygulanmaktadır.
Ortak kullanımlı geniş mutfak alanı, mangal yeri, WC ve Duş Yerleri bulunmaktadır.

Sahilde bulunan Kapalı alanda tavla, okey oynayabileceğiniz oyun alanı, bu alanın üst katında mavi ile yeşilin birleştiği deniz manzarası eşliğinde çayınızı ya da kahvenizi yudumlarken dinleneceğiniz oturma alanı oluşturulmuştur.

Günlük Ortalama Kiralama Ücretleri


Nisan
61,00₺
Mayıs
61,00₺
Haziran
61,00₺

Temmuz
61,00₺
Ağustos
61,00₺
Eylül
61,00₺

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Denize Yakın
Deniz Manzaralı
Denize Uzaklık: 1m

Kurallar


Bebeklere Uygun Değil (0-2)
Çocuklara Uygun Değil (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 10:00
Check-out: 22:00
Kural Tipi: Esnek

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse tüm tutar iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 7 gün ile 30 gün arasında bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 günden az bir süre kalan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 7 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Gültekin
İlan Sahibi: Gültekin
Üye olduğu tarihi: 08.06.2018
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


1 Yorum
3/5


Alternatif tatil için fena değil
3/5
Soner Toplu
Her sene Olimposa gidip artık yeni bir yer denemeliyiz dedikten sonra yaptığımız en iyi şeylerden biri oldu. Biz sevdik. Eğer bütçeniz kısıtlıysa denemelisiniz bence
07.08.2018 tarihinde yazılmış

Benzer İlanlar