İlan No
#12062

Açıklama


Villa
6 Kişi (en fazla)
100 m2
En az 7 Gece
0 Yatak

Villamız, Marmaris Gökova Ormanın hemen yanında yazın havuz, kışın ise şöminenin keyfine varabileceğiniz, Gökova Marmaris’e kadar uzanan 300 yıllık çam ormanlarının içinde özel ve korunaklı havuzuyla tamamen müstakil bir villadır. Doğanın içinde sakin ve huzurlu bir tatil yapmak isteyenler için inşa edilmiştir. Tüm tavanlar yöresel Ula Mimarisine uygun ahşapla işlenmiştir. Villanın ön cephe teras bölümü Gökçe vadisine, arka bölümü ise yürüyüş yapabileceğiniz ve kekik yada ada çayı toplayabileceğiniz çok güzel ve bakımlı bir orman yoluna bakmaktadır. Geniş teras alanı, özenle peyzaj edilmiş bahçesinde kuş sesleri ve huzur hakim... Villamızda bir evde ihtiyaç duyulabilecek tüm malzemeler mevcuttur.

Sahil ve bilindik yerlere uzaklık: Gökova Gökçeköyü'nde 3 adet market, restaurantlar, kafeterya, fırın, cami, eczane, berber, 112 Acil Servis, sağlık ocağı ve PTT mevcuttur. Villamız market ve restaurantlara 500 m, deniz kenarına 5 km, Akyaka’ya 10 dk, Marmaris'e 20 dk Muğla’ya 20 dk, Dalaman Havaalanına 45 dk, Fethiye ve Bodrum'a 2 saat, araba mesafesindedir.

DEPOZİTO: 500 TL (Giriş esnasında alınıp, çıkışta herhangi bir zarar ziyan tespit edilmezse aynen iade edilecek olan bedel)

Ev Tipi: Müstakil
Kat Sayısı: Villa Tipi
Evin Büyüklüğü: 100 m²
Yatak Odası: 2
Banyo-wc: 1 ebeveyn, 1 ortak 2 Banyo
Maksimum kişi kapasitesi: 4 kişi
Havuz: Özel korunaklı 4m*8m genişliğinde Havuz
Otopark: Açık Otopark Alanı
Wifi: Ücretsiz
Denize (Plaja) Mesafesi: Doğal plaja araçla 5 dk, Akyaka Plajı 9 dk mesafede

Günlük Ortalama Kiralama Ücretleri


Nisan
451,00₺
Mayıs
451,00₺
Haziran
897,00₺

Temmuz
897,00₺
Ağustos
897,00₺
Eylül
696,00₺

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Özel Havuz
Uydu Yayını
Küvetli Banyo
Tost Makinesi
Denize Uzaklık: 10000m

Kurallar


Bebeklere Uygun Değil (0-2)
Çocuklara Uygun Değil (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 14:00
Check-out: 11:00
Kural Tipi: Katı

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


OSMAN
İlan Sahibi: OSMAN
Üye olduğu tarihi: 14.09.2018
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


1 Yorum
4/5


Hamak aşkı
4/5
Reyhan Mümtaz
Ulada tüm evler bu mimaride çok hoşumuza gitti. Hamak olması ise ayrı bir artıydı çocuklar çok sevdi. Biz memnun kaldık.
22.07.2018 tarihinde yazılmış

Benzer İlanlar