Kuşadası'nın Kalbinde, Konforlu, Double Yataklı Suit

#12778
3 Aydın, Kuşadası, Camikebir

Kuşadası'nın kalbinde restoran, eğlence, alışveriş yerlerine ve ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde olan evimiz; eksiksiz eşyalı mutfak, tam donanımlı banyo ve wc, saç kurutma, çamaşır makinesi, Led Tv, klima, elektrikli radyatör, saklama kasası, son derece emniyetli çelik kapı, duman dedektörleri, 24 saat bina görevlisi denetiminde son derece konforlu ve her gün temizliği yapılan 3 ve 4 kişilik daireden oluşmaktadır.
İlan Numarası 12778
Gecelik Fiyat 494,50
Min. Konaklama 2 Gece
Ev Tipi Apartman Dairesi
Kişi Sayısı (En Fazla) 3
Boyut (m2) 75
Denize Uzaklık (m) 50
Uydu Yayını Saç Kurutma Makinesi Tost Makinesi
Oda Kasası Klima Ücretsiz Çocuk Yatağı
İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir.
Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz.
Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır.
Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir.
TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi

GÜLRU

GÜLRU

Üye olduğu tarihi: 10.12.2018


Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Evin Konumu

Toplam: ₺ {{prices.totalPrice | currency}}

Gecelik: 494,50

Rezervasyon

494,50 Gecelik Fiyat

7/24 destek ve detaylı bilgi için 0850 241 09 31
Paylaş

Benzer İlanlar

₺96,60

Kuşadası Deniz Manzaralı Lüks Daire

Aydın, Kuşadası, Hacıfeyzullah

₺96,60

Kuşadası'nda Kiralık Oda

Aydın, Kuşadası, Hacıfeyzullah

₺253,00

Kuşadası'nda 4 Yatak Odalı 4+1 Villa

Aydın, Kuşadası, Değirmendere