İlan No
#12091

Açıklama


Villa
4 Kişi (en fazla)
En az 5 Gece
0 Yatak

Tamamen yeşillikler içinde ve doğal bir ortamda bulunan villamız, dünyaca ünlü Patara Plajı'nı panoromik bir açıyla görmektedir. Tatiliniz süresince hem gözünüze hem de ruhunuza hitap edecek olan villamız, 2 yatak odalı olup 4 kişilik bir konaklama kapasitesine sahiptir. Villamızın yüzme havuzu korunaklı olup, balayı çiftleri ve muhafazakâr tatilcilere hitap etmektedir. Yatak odalarımızın birinde çift kişilik, diğerinde 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Korunaklı ve dışarıdan gözükmeyen havuzumuzun ölçüleri, 7m X 3.55m ve 1.55m derinlik şeklindedir. İADELİ DEPOZİTO: İlk gün girişte sizden 500 TL iadeli depozito alarak çıkışınız esnasında villada herhangi bir hasar yok ise bu tutarı size iade ediyoruz.

Günlük Ortalama Kiralama Ücretleri


Nisan
328,00₺
Mayıs
289,00₺
Haziran
717,00₺

Temmuz
717,00₺
Ağustos
717,00₺
Eylül
553,00₺

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Özel Havuz
Uydu Yayını
Yeni Sezonda Fiyatı Belirli Evler
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 2

Kurallar


Bebeklere Uygun Değil (0-2)
Çocuklara Uygun Değil (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 15:00
Check-out: 11:00
Kural Tipi: Katı

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


RIDVAN
İlan Sahibi: RIDVAN
Üye olduğu tarihi: 05.07.2018
Bulunduğu il: Antalya
Merhaba ismim RIDVAN. Antalya Kalkan'da kiralık villada tatil yapmak isteyen siz değerli misafirlerimize portföyümüzde bulunan kiralık yazlıkları önermekte sizlere tatil öncesi ve esnasında yardımcı olmaktayız. Sizlere en iyi hizmeti vermek asıl hedefimiz olup, en iyi şekilde sizleri ağırlamakta mutlu, huzurlu, eğlenceli bir şekilde kiralık villada yaz tatili yapmanızı sağlamakta ve bu süre esnasında yılın tüm yorgunluğunu burada bırakacağınız dan emin olacak, bölgemizin muhteşem havası, suyu, doğası, denizi ile adeta gençleşerek buradan ayrılacaksınız.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


1 Yorum
4/5


Çok ekonomik
4/5
Aycan Semih
imkanlarına göre çok uygun fiyatlı bir villa.. Dışarıda jakuzisi bile var.. Üstelik kimse bizi görmedi, çünkü her tarafı çok iyi kapatmışlar rahat rahat tatil yaptık.. memnunuz
17.08.2018 tarihinde yazılmış

Benzer İlanlar