İlan No
#12420

Açıklama


Villa
2 Kişi (en fazla)
En az 7 Gece
0 Yatak

Antalya, Kaş Kalkan Akbel mevkisinde bulunan tek yatak odalı 2 kişilik balayı villası; Jakuzili ve kapalı havuzlu yatak odası ile her mevsim güzel bir tatil geçirebilmeniz için her ayrıntı düşünülmüştür. Sevimli mimarisi ile size özel bir balayı geçirmek rezervasyon almaya başlamıştır. Yatak odasında bulunan iç havuzumuz HAVUZ ISITMASI (1 OCAK 31 MAYIS VE 1 EKİM 31 ARALIK) TARİHLERİ ARASINDA KULLANIMA AÇIKTIR . Havuz sıcaklığı, hijyen koşulları nedeniyle 28 santigrat derece olarak sunulmaktadır.

Günlük Ortalama Kiralama Ücretleri


Nisan
415,00₺
Mayıs
415,00₺
Haziran
622,00₺

Temmuz
786,00₺
Ağustos
786,00₺
Eylül
622,00₺

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Özel Havuz
Jakuzi
Klima
Denize Uzaklık: 10000m

Kurallar


Bebeklere Uygun Değil (0-2)
Çocuklara Uygun Değil (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Orta

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Fatih
İlan Sahibi: Fatih
Üye olduğu tarihi: 04.06.2018
Bulunduğu il: Antalya
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


3 Yorum
5/5


Mutlu bir tatil
5/5
Nihal Gocmez
Nasıl sevimli nasıl minnoş bir villa :) çok mutlu bir hafta geçirdik burada. Temizliği ve eşyaları hem çok yeni hemde çok temizdi.restoranalra marketler yakın yemek dert bile olmadı her akşam farklı yedik bi akşamda evde istediğimizi pişirdik. dünyadaki trendleri bizde takip ediyoruz şekerim. teşekkürler ekip tatildekirala
06.08.2018 tarihinde yazılmış
Balayı tatili için ideal
5/5
caner karacııvı
Balayımız için tercih ettik. Havuz jakuzi ve iç havuzdan memnun kaldık. temizdi ve gerçekten insanı otelden çok daha güzel hissettiriyor. sadece bize özel olması ve manzarası da bizi mutlu etii. bu evi tavsiye ediyoruz.
03.07.2018 tarihinde yazılmış
Sorunsuz ve güzel
5/5
Ulku Kartal
Güzel bir tatil geçirdik. Sorunsuzdu. ev sahibi ve tatilde kiralanın yaklaşımı gayet yerinde ve süreç porfesyonelceydi. zaten siteyi çok beğeniyorum. doğru tercih yapmışız. eylül akşamlarında havuzumuzun ısıtmasınıda açarak süper bir tatil yaptık.
17.09.2018 tarihinde yazılmış

Benzer İlanlar