İlan No
#13861

Açıklama


Villa
5 Kişi (en fazla)
En az 5 Gece
2 Yatak

Villamız Kaş’ın Çukurbağ yarımadasındadır. Ve Akdeniz’i geniş açıyla gören konumdadır. Denize sadece 250 metre
yürüme mesafesindedir, 5 kişilik villamızın özel bahçesi ve kendine ait özel havuzu bulunmaktadır. Villa misafirleri istedikleri zaman Kaş’ta denize girmekte villa misafirleri isterlerse Kaş yarımadasının önemli plajı Çakıl Plajlarına ve İnceboğaz’a gidebilmektedir. Bir kaç dakikalık sürüş mesafesinde bulunmaktadır. Villa içerisinde kablosuz internet wifi bulunmaktadır. Villa misafirlere temiz bir şekilde teslim edilmektedir. Villa temizliği haftada 1 kez yapılmaktadır. Tatil evinde balkon, özel giriş ve mutfak gereçleri bulunmaktadır. Villamız 2 adet bağımsız havuz ve bağımsız giriş şeklinde tek bir binadan oluşmaktadır ve geniş aileler için 2 adet altlı üstlü bağımsız havuzlu villalarımız uygundur.
1. Yatak Odası : 1 Çift Kişilik Yatak,Klima duş wc. 2. Yatak Odası : 1 Çift Kişilik Yatak,Klima Duş c. 1. Salon : Klima,Oturma Grubu,TV,Yataklı Çekyat, yataklı kanepe. En yakın market 4 km , en yakın restoran 1 km uzaklıktadır.
Havuz Özellikleri; derinlik: 140x170 metredir. Genişlik: 3.50 metre, uzunluk: 7 metredir.

Günlük Ortalama Kiralama Ücretleri


Nisan
318,00₺
Mayıs
314,00₺
Haziran
930,00₺

Temmuz
888,00₺
Ağustos
948,00₺
Eylül
810,00₺

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Özel Havuz
Balayı
Denize Yakın
Deniz Manzaralı
Denize Uzaklık: 250m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 2

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


mehmet ali
İlan Sahibi: mehmet ali
Üye olduğu tarihi: 23.02.2019
Bulunduğu il: Antalya
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


Benzer İlanlar