İlan No
#12514

Açıklama


Villa
12 Kişi (en fazla)
En az 6 Gece
7 Yatak

Villa, Kalkan’ın en güzel manzarasına sahip yerlerinden biri olan, Kördere’de bulunmaktadır. Villa, hayalinizdeki tatilin tüm özelliklerini barındırıyor. 2015 yılında yapımı tamamlanmış lüks villamız, sizleri bekliyor. 5 adet süit 1 adet zemin katta olmak üzere 6 yatak odalı olup, 12 kişilik kapasiteye sahiptir. Dışarıdan görünmeyecek şekilde inşa edilmiş. Bu özelliği ile muhafazakâr ailelere hitap etmektedir. Size özel yüzme havuzu ve sevimli bir bahçesi bulunmaktadır. Villamız da bulunan ekstra sığ havuz, çocuk yüzme havuzu olarak da kullanılabilir. Çocuklar kendilerine ait alanda doyasıya eğlenebilirler. Suyun tadını çıkarmaya havuzda başlayıp, size özel teras katında bulunan jakuzide devam edebilirsiniz. Zevkli iç ve dış tasarımı ile evinizdeki rahatı ve konforu lüks ile birleştirdik. Villa siz değerli müşterilerimizi bekliyor.

Günlük Ortalama Kiralama Ücretleri


Nisan
745,00₺
Mayıs
1.158,00₺
Haziran
2.317,00₺

Temmuz
2.317,00₺
Ağustos
2.317,00₺
Eylül
1.656,00₺

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Özel Havuz
Klima
Çocuk Havuzu
Denize Uzaklık: 3000m
Oda Sayısı: 6
Banyo Sayısı: 6

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Orta

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Fatih
İlan Sahibi: Fatih
Üye olduğu tarihi: 04.06.2018
Bulunduğu il: Antalya
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


Benzer İlanlar