İlan No
#12093

Açıklama


Villa
12 Kişi (en fazla)
En az 7 Gece
0 Yatak

Yaz dönemi güncel fiyatları görmek için öncelikle giriş-çıkış tarihlerinizi seçiniz.
Villamız Kaş Kalkan'da bulunmakta olup 6 yatak odası ve her bir yatak odasının kendine ait olan 6 banyo&WC'si ile 12 kişilik kapasiteye sahiptir. Geniş ailelerin ve kalabalık grupların bir arada eğlenceli bir tatil geçirebilecekleri bir villadır. 2 yatak odamızda çift kişilik yatak, 2 yatak odamızda 2'şer adet tek kişilik, ve 2 yatak odamızda da 1'er adet tek kişilik yataklar bulunmaktadır. Villamızın size özel korunaklı ve dışarıdan gözükmeyen yüzme havuzu, 9 m X 4 m ve 1.50 m. derinlik ölçülerindedir. Çocuk havuzumuzun ölçüleri ise 2 m X 2 m, derinlik ise 0.40 m.'dir. İADELİ DEPOZİTO: Villaya ilk gün girişinizde sizden 500 TL depozito alınıp, villada herhangi bir hasar olmaması kaydıyla çıkışınızda size iade edilir.

Günlük Ortalama Kiralama Ücretleri


Nisan
618,00₺
Mayıs
652,00₺
Haziran
1.641,00₺

Temmuz
1.641,00₺
Ağustos
1.641,00₺
Eylül
1.311,00₺

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Özel Havuz
Çocuk Havuzu

Kurallar


Bebeklere Uygun Değil (0-2)
Çocuklara Uygun Değil (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 15:00
Check-out: 11:00
Kural Tipi: Katı

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


RIDVAN
İlan Sahibi: RIDVAN
Üye olduğu tarihi: 05.07.2018
Bulunduğu il: Antalya
Merhaba ismim RIDVAN. Antalya Kalkan'da kiralık villada tatil yapmak isteyen siz değerli misafirlerimize portföyümüzde bulunan kiralık yazlıkları önermekte sizlere tatil öncesi ve esnasında yardımcı olmaktayız. Sizlere en iyi hizmeti vermek asıl hedefimiz olup, en iyi şekilde sizleri ağırlamakta mutlu, huzurlu, eğlenceli bir şekilde kiralık villada yaz tatili yapmanızı sağlamakta ve bu süre esnasında yılın tüm yorgunluğunu burada bırakacağınız dan emin olacak, bölgemizin muhteşem havası, suyu, doğası, denizi ile adeta gençleşerek buradan ayrılacaksınız.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


1 Yorum
4/5


Kalabalık aileler için yeterli güzel
4/5
Şevket Keskin
Kalabalık bi aile olarak çoluk çocuk gelinler kardeşler toplandık burada tatil yaptık. Çocuk havuzu falan çok iyiydi.. Hanımlar yemek yaparken biraz şikayet etsede havuz ve evin imkanları onları mutlu etti :))
22.08.2018 tarihinde yazılmış

Benzer İlanlar