Antalya, Kaş, Kalkan

Kalkan'da, Adalar ve Liman Manzaralı Balayı Villası

Standart 0 (0)

Açıklama


Villa
2 Kişi (en fazla)
En az 6 Gece
0 Yatak

Yaz dönemi güncel fiyatları görmek için öncelikle giriş-çıkış tarihlerinizi seçiniz.

Kalkan'ın zirvesinde yer alan muhafazakar balayı villamız, büyüleyici Kalkan Adalar ve Liman manzarası ile sizleri bekliyor. 2 kişilik villamızda korunaklı havuz bulunup, sizlere gözlerden uzak bir tatil geçirebilme imkânı sunuyor. Ayrıca villamızda iç havuzumuzda olmakla birlikte bu havuz ısıtmalıdır. Bu özelliğiyle Kış aylarında da kullanılabilmektedir. Yatak odamız, çift kişilik balayı suiti, jakuzi, ısıtma havuzu, banyo ve lavabodan oluşuyor. Salonda LCD TV, uydu alıcısı, kablosuz modem, DVD oynatıcı yer almaktadır. Amerikan tarzındaki mutfağımızda nulaşık makinesi, buzdolabı, ankastre 4'lü ocak, fırın, ketıl, mikrodalga fırın, tost makinesi, çay,kahve ve su bardakları mevcuttur. Havuz terasımızda şezlong, şemsiye, barbekü bulabilirsiniz. Villaya girişler öğleden sonra 16.00'da, çıkışlar ise sabah saat 10.00 yapılmaktadır. DEPOZİTO: Villaya girişte sizden 500 Türk Lirası depozito alıyoruz. Çıkışta, villada herhangi bir hasar olmaması hâlinde bu tutarı size iade ediyoruz.

Günlük Ortalama Kiralama Ücretleri


Nisan
693,00₺
Mayıs
822,00₺
Haziran
1.251,00₺

Temmuz
1.298,00₺
Ağustos
1.298,00₺
Eylül
1.110,00₺

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Özel Havuz

Uydu Yayını

DVD Oynatıcı

Jakuzi

Kurallar


Bebeklere Uygun Değil (0-2)
Çocuklara Uygun Değil (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


aysel
İlan Sahibi: aysel
Üye olduğu tarihi: 27.06.2018
Bulunduğu il: Antalya
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


Standart 0 (0)


Gecelik Fiyat

693,45

En az 6 gece
Hasar Depozitosu Yok

Bu tarihlerde rezervasyon yapabilirsiniz.
Bu tarih aralığı içerisinde müsait olmayan günler var.
Toplam fiyatı görmek için giriş-çıkış tarihi giriniz...
Kapıda ödemeli ilanlarda toplam tutarın %40'ını rezervasyon sırasında kredi kartınızla öderken %60'ını ise rezervasyon tarihi yaklaştığında doğrudan ilanverene ödersiniz.

Hesaplanıyor

Temizlik Ücreti {{ prices.cleaningFee | currency }}


Ön Ödeme (Kredi Kartı) {{ prices.instantPrice | currency }}

Kapıda Ödeme {{ prices.remainingPrice | currency }}

Toplam ({{ prices.totalNights }} gece) {{ prices.totalPrice | currency }}

İl: Antalya
İlçe: Kaş
Kapasite: 2
İlanveren rezervasyon talebinizi onaylayana kadar hiçbir ödeme talep etmiyoruz!

Rezervasyon Talebi Gönderme

Rezervasyon talebi gönderdiğinizde ilanverene hem e-posta ile hem de sistem mesajı olarak giriş-çıkış tarihleri ile birlikte rezervasyon talebiniz ulaşır.

İlanveren Onayı

Eğer giriş ve çıkış için belirttiğiniz tarihler müsaitse ilanveren rezervasyonunuzu onaylar ve size hem e-posta ile hem de sistem mesajı ile bildirim gelir. Eğer belirttiğiniz tarih müsait değilse ilanveren rezervasyont alebinizi iptal eder ve size de bilgilendirme e-postası ve mesajı ulaşır.

Ödeme Yapma

Rezervasyonunuz onaylamadığı taktirde hiçbir ödeme yapmanız gerekmez. Onaylanması durumunda ise size iletilen e-posta veya mesajdaki ödeme yap butonu yardımıyla doğrudan ilgili tarihler için ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme Sonrası

TatildeKirala.com ödemelerinizi iptal prosedürüne bağlı olarak güvenle saklar ve ilanverene bu politika doğrultusunda ödeme yapar. Kiralamanızla ilgili bir sorun yaşamanız durumunda ise her zaman sizi dinler ve mağduriyet yaşamamanız için tüm gerekli aksiyonları alır.

#11584 Numaralı İlan Hakkında Müsaitlik Bilgisi Al 0850 241 09 31

Benzer İlanlar