İlan No
#12092

Açıklama


Villa
12 Kişi (en fazla)
En az 7 Gece
0 Yatak

Yaz dönemi güncel fiyatları görmek için öncelikle giriş-çıkış tarihlerinizi seçiniz.
Kaş Kalkan'da bulunan villamız, 6 yatak odalı olup 4 tanesinde çift kişilik, 2 tanesinde de 2'şer adet tek kişilik yataklara sahip olup tam 12 kişilik geniş aile ya da kalabalık arkadaş gruplarının bir arada tatil yapabilmelerine olanak tanımaktadır. Tüm odalarımızın kendine ait balkon, banyo ve tuvaleti olup, her bir misafirimizin rahat bir tatil geçirebileceği konfor ve donanıma sahiptir. Sınırsız ve kablosuz WiFi'nin olduğu villamızın yüzme havuzu, 7.5 m X 4.5 m ve 1.55 m derinliktedir. İADELİ DEPOZİTO: Villamızda ilk girdiğiniz gün sizden 750 TL depozito alıyoruz. Villamızdan çıkış yaparken herhangi bir hasar olmaması kaydıyla bu tutarı size iade ediyoruz.

Günlük Ortalama Kiralama Ücretleri


Nisan
827,00₺
Mayıs
828,00₺
Haziran
1.573,00₺

Temmuz
1.613,00₺
Ağustos
1.613,00₺
Eylül
1.076,00₺

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Özel Havuz

Kurallar


Bebeklere Uygun Değil (0-2)
Çocuklara Uygun Değil (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 15:00
Check-out: 11:00
Kural Tipi: Katı

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


RIDVAN
İlan Sahibi: RIDVAN
Üye olduğu tarihi: 05.07.2018
Bulunduğu il: Antalya
Merhaba ismim RIDVAN. Antalya Kalkan'da kiralık villada tatil yapmak isteyen siz değerli misafirlerimize portföyümüzde bulunan kiralık yazlıkları önermekte sizlere tatil öncesi ve esnasında yardımcı olmaktayız. Sizlere en iyi hizmeti vermek asıl hedefimiz olup, en iyi şekilde sizleri ağırlamakta mutlu, huzurlu, eğlenceli bir şekilde kiralık villada yaz tatili yapmanızı sağlamakta ve bu süre esnasında yılın tüm yorgunluğunu burada bırakacağınız dan emin olacak, bölgemizin muhteşem havası, suyu, doğası, denizi ile adeta gençleşerek buradan ayrılacaksınız.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


1 Yorum
4/5


Rahat ve imkanları çok
4/5
Semih Coşkun
4 aile tatil yapmak istiyorduk ancak oteller inanılmaz pahalı oluyordu. ama kriterlerimizde pek fazlaydı, çocuk bahçesi vs vs :)) tatilde kiralanın sabırlı ve çok destekleyici ekibine teşekkür ediyoruz. bize böyle bir ev ayarladı ve gerçekten rahat rahat çocuklarımız sıkılmadan tatil yaptıı.. akşamların güzelliğinden bahsetmiyorum bile:)) pişman olmazsınız :))
08.07.2018 tarihinde yazılmış

Benzer İlanlar