İlan No
#13339

Açıklama


Villa
2 Kişi (en fazla)
En az 7 Gece
0 Yatak

Kiralık villa; Kalkan / Patara bölgesinde konumlanan lüks balayı villasıdır. Balayı tatilini 5 yıldızlı otellerde geçirmek istemeyen çiftlerimizin en çok tercih ettiği villa seçeneklerimizden olup, Likya Uygarlığının başkenti Patara Antik Kentini ve dünyaca ünlü Patara Plajını izleyerek unutulmaz bir tatil geçirebileceğiniz balayı çiftlerimiz için özel tasarlanmış tatil villasıdır. Villamız da her sabah ekmek ve süt ücretsiz olarak kapınıza bırakılır. 2 gün arayla ücretsiz temizlik hizmeti verilmektedir. Balayı villası; Kalkan merkeze 11 km, en yakın plaja 8 km uzaklıktadır.

Günlük Ortalama Kiralama Ücretleri


Nisan
2.067,00₺
Mayıs
2.229,00₺
Haziran
4.545,00₺

Temmuz
4.545,00₺
Ağustos
4.545,00₺
Eylül
4.545,00₺

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Özel Havuz
Uydu Yayını
DVD Oynatıcı
Tost Makinesi
Klima
Denize Uzaklık: 8000m

Kurallar


Bebeklere Uygun Değil (0-2)
Çocuklara Uygun Değil (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


veysi
İlan Sahibi: veysi
Üye olduğu tarihi: 09.10.2018
Bulunduğu il: Antalya
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


Benzer İlanlar