İlan No
#12491

Açıklama


Villa
14 Kişi (en fazla)
En az 7 Gece
9 Yatak

Kalkan Kördere’de bulunan villamız 7 yatak odalı olup 14 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Villamızda 2 adet jakuzi bulunup bunlardan bir tanesi master yatak odasında diğeri balkında bulunmaktadır. Oldukça büyük olan jakuzi yatak odasına denize karşı konumlandırılmış olup keyifli anlar yaşayacaksınız. Büyük size özel yüzme havuzu korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir ve bu özelliği ile muhafazakar ailelerimiz içinde tercih sebebidir. Havuz terası oldukça geniş olup etrafında bulunan oturma gruplarında manzaraya karşı kahvenin tadını çıkarabilir bütün bir yılın yorgunluğunu atabilirsiniz. Ayrıca yüzme havuzunun yanında çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirebilmesi için çocuk yüzme havuzu da düşünülmüştür. Muhteşem deniz manzarasına sahip olan bu villamızda kalabalık arkadaş ve aileleriniz ile harika zamanlar geçirebilirsiniz. Villa da siz değerli misafirlerimize iyi tatiller diliyoruz.

Günlük Ortalama Kiralama Ücretleri


Nisan
663,00₺
Mayıs
911,00₺
Haziran
1.987,00₺

Temmuz
1.987,00₺
Ağustos
1.987,00₺
Eylül
1.987,00₺

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Özel Havuz
Jakuzi
Klima
Denize Uzaklık: 1000m
Oda Sayısı: 7
Banyo Sayısı: 7

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Orta

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Fatih
İlan Sahibi: Fatih
Üye olduğu tarihi: 04.06.2018
Bulunduğu il: Antalya
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


Benzer İlanlar