İlan No
#12244

Açıklama


Villa
2 Kişi (en fazla)
En az 7 Gece
0 Yatak

Yaz dönemi güncel fiyatları görmek için öncelikle giriş-çıkış tarihlerinizi seçiniz.
Kalkan, İslamlar Köyü'nde bulunan tek yatak odalı, muhafazakar villa.
Not: 2 kişiden fazlası (Bebek ve Çocuk dahil) KESİNLİKLE kabul edilmez.

Günlük Ortalama Kiralama Ücretleri


Nisan
402,00₺
Mayıs
825,00₺
Haziran
825,00₺

Temmuz
825,00₺
Ağustos
825,00₺
Eylül
825,00₺

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Özel Havuz
Uydu Yayını
Jakuzi

Kurallar


Bebeklere Uygun Değil (0-2)
Çocuklara Uygun Değil (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Hasan
İlan Sahibi: Hasan
Üye olduğu tarihi: 04.06.2018
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


2 Yorum
5/5


Balayı için doğru tercih..
5/5
Merve Öncü
Muhafazakar değerleri gözeten tatilllerin revaçta olmasıyla, bizde sonunda kendimize uygun tatili bulmuş olduk.. Evin içindeki eşyalar yepyeniydi, her yer tertemizdi. VE havuz ev dışarıdan kesinlikle görünmüyor emin olabilirsiniz.. Zaten çevredeki villalar birbirini görmeyecek şekilde konumlanmış.. Doğa, havuz, kuş sesleri ve sadece siz oluyorsunuz. Düğünden sonra tam anlamıyla kafamızı dinledik :) Tavsiye edeceğim bir villa..
16.07.2018 tarihinde yazılmış
Bize özel jakuzili havuzlu balayı tatilimiz
5/5
Büşra Yamanol
Ev gerçekten çok lüks ve çok tasarımdı, bayıldık. Balayı için insan biraz güzel bir ev görmek kendisini iyi hissetmek istiyor. Havuzda kimse rahatsız etmeden sadece ikimiz yüzdük, manzaraya karşı şezlong, salıncak hepsi süperdi.. Jakuzi ise balayı vilallarının olmazsa olmazı zaten.. Jakuzi bile temiz ve yeniydi. Gerçekten bizi şaşırttılar ama tatilimizde bütün bir yıl beklememize değdi.. Öneriniz için teşekkürler Tatildekirala.com.. HEm Tatildekirala.com'u hem de bu evi tavsiy ediyorumm...
03.08.2018 tarihinde yazılmış

Benzer İlanlar