Kalkan, İslamlar 'da Adalar Manzaralı Jakuzili Villa

#12389
4 Antalya, Kaş, İslamlar

Yaz dönemi güncel fiyatları görmek için öncelikle giriş-çıkış tarihlerinizi seçiniz.

Kalkan, İslamlar mahallesinde bulunan 2+1 Kiralık muhafazakar tatil villamız bulunduğu konum itibari ile panoramik deniz ve doğa manzarasına sahip olup Kalkan Adalar manzarasına sahiptir. Doğa içerisinde bulunan villamız sizi ve sevdiklerinizi unutulmaz bir tatile yelken açmanıza sebep olacaktır.
İlan Numarası 12389
Gecelik Fiyat 906,20
Min. Konaklama 7 Gece
Ev Tipi Villa
Kişi Sayısı (En Fazla) 4
Boyut (m2) 260
Denize Uzaklık (m) 7000
Özel Havuz Mangal / Barbekü Jakuzi
Çocuk Yatağı (ücretli) Klima
İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir.
Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz.
Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır.
Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir.
TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi

Üye olduğu tarihi: 27.06.2018
Bulunduğu il: Antalya


Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Evin Konumu

Toplam: ₺ {{prices.totalPrice | currency}}

Gecelik: 906,20

Rezervasyon

906,20 Gecelik Fiyat

7/24 destek ve detaylı bilgi için 0850 241 09 31
Paylaş

Benzer İlanlar