İslamlar'da Muhafazakar Villa

#12264
4 Antalya, Kaş, İslamlar

Yaz dönemi güncel fiyatları görmek için öncelikle giriş-çıkış tarihlerinizi seçiniz.

Villamız Kalkan İslamlar' 4 kişiyi ağırlayan 2 yatak odalı çekirdek aile ve balayı çiftlerine uygun bir villadır. Özellikle balayı çiftleri için hazırlanmış olan bu villamızda konumundan dolayı yıldızları çok net bir şekilde görebilirsiniz. Villamızda kafesli hayvanlar haricinde evcil hayvanlar kabul etmemektedir. Villamızın özel havuzu ve bahçesinde barbeküsü vardır. Villamızın havuz tipi dikdörtgen, genişliği 4.50 m, derinliği 1.60 m, uzunluğu ise 8.50 m 'dir. Villamızın havuz ve bahçe bakımı günlük görevliler tarafından düzenli olarak yapılmaktadır. Ayrıca böcekler içinde ilaçlama ve temizleme düzenli olarak yapılmaktadır. Villamızda konakladığınız süre boyunca harcamış olduğunuz elektrik, su ve doğal gaz harcamaları villa fiyatının içinde yer almaktadır. Villamızın bütün odalarında klime, salonda TV, saç kurutma makinası, ütü ve villada garaj vardır. Villamız denize ve sağlık kuruluşuna 7,5 km, merkeze 7 km, havaalanına 125 km, markete ve restauranta 1,5 km uzaklıktadır. Villamıza giriş yapmadan önce %30 kiralama kaporası 500 TL depozito verilir. Villamızdan çıkış yaptığınızda herhangi bir sorun ile karşılaşmadığımız taktirde bu depozito size eksiksiz geri verilir.
İlan Numarası 12264
Gecelik Fiyat 333,50
Min. Konaklama 7 Gece
Ev Tipi Villa
Kişi Sayısı (En Fazla) 4
Denize Uzaklık (m) 7500
Özel Havuz Mangal / Barbekü Jakuzi
Saç Kurutma Makinesi
İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir.
Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz.
Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır.
Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir.
TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi

Üye olduğu tarihi: 09.10.2018
Bulunduğu il: Antalya


Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Evin Konumu

Toplam: ₺ {{prices.totalPrice | currency}}

Gecelik: 333,50

Rezervasyon

333,50 Gecelik Fiyat

Kapıda ödemeli ilanlarda toplam tutarın %40'ını rezervasyon sırasında kredi kartınızla öderken %60'ını ise rezervasyon tarihi yaklaştığında doğrudan ilanverene ödersiniz.

7/24 destek ve detaylı bilgi için 0850 241 09 31
Paylaş

Benzer İlanlar