İlan No
#11562

Açıklama


Villa
4 Kişi (en fazla)
En az 5 Gece
0 Yatak

Kalkan İslamlar Köyü'nde bulunan villamız, sizi özlemini duyduğunuz doğal hayata kavuşturacak, şehir ve iş yaşamından bir nebze de olsa kaçamak yapmanızı sağlayacak. Villamızda 2 yatak odası ve 1 salon bulunmaktadır. Birinci yatak odamızda; çift kişilik yatak ve kendine ait banyo; ikinci yatak odamızda, 2 adet tek kişilik yatak odası ve yine kendine özel banyosu bulunmaktadır. Amerikan tipi mutfağımızda, buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, mikro dalga gibi tüm mutfak eşyaları mevcuttur. Villamızın özel yüzme havuzu olup, havuz ölçüleri 8m x 3.5 m. derinlik ve 1.60 cm. boy şeklindedir. Villamızın yatak odalarının birinde jakuzili kapalı havuz bulunmaktadır. Villaya giriş öğleden sonra 16.00, çıkış saati ise sabah 10.00'dur.
DEPOZİTO: Villaya giriş yaptığınızda 500 TL depozito alınır. Villada herhangi bir hasar olmaması halinde bu tutar size çıkışta iade edilir.

Günlük Ortalama Kiralama Ücretleri


Nisan
699,00₺
Mayıs
699,00₺
Haziran
1.064,00₺

Temmuz
1.064,00₺
Ağustos
1.064,00₺
Eylül
1.064,00₺

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Özel Havuz
Klima
Balayı
Muhafazakar
Kapalı Havuz
Deniz Manzaralı
Denize Uzaklık: 7000m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 2

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


aysel
İlan Sahibi: aysel
Üye olduğu tarihi: 27.06.2018
Bulunduğu il: Antalya
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


1 Yorum
5/5


Korunaklı dışarıdan görünmeyen havuz ve villa gerçekten bize rahat bir tatil sağladı
5/5
Kübra Göçmez
Babamın özellikle annemin rahatını düşünerek ayarladığı villa. Kapalı havuzunun olması anneminde tatil yaptım demesini sağladı.Her odasında banyo olması tatillerde olan banyo sırasınında önüne geçtiğinden bize sadece keyfini çıkarmak kaldı. Özel kendine ait havuz isteyen tüm ailelere tavsiye ederim.
12.07.2018 tarihinde yazılmış

Benzer İlanlar