İlan No
#12129

Açıklama


Villa
4 Kişi (en fazla)
En az 5 Gece
3 Yatak

Sessiz, sakin ortam, mis gibi temiz hava ve kuş sesleri içerisinde yer almaktadır. Sizleri Kaş Kalkan İslamlar'da bulunan huzurlu ve rahat bir tatil geçirebileceğiniz villamıza davet ediyoruz. Villamız da 2 yatak odası bulunup 4 kişilik çekirdek ailelerin ve balayı çiftlerinin rahatlıkla konaklayabileceği bir villadır. Villamıza girişler 15.30, çıkışlar ise 10.00'da yapılmaktadır. Antalya Kaş Kalkan islamlar tatil köyünde konumlanan bu villamız balayı çiftlerimiz ve küçük ailelerimiz için tasarlanmıştır. Villamız sessiz sakin doğayla iç içe bir konuma sahiptir uzaktan deniz manzarasına sahiptir. Kalkan merkeze araç ile yaklaşık 12-15 dakika mesafede bulunan bu villamız 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. İslamlar köyünün muhteşem doğası içinde bulunan şirin tatil evimiz kuş sesleri ve sessizliğin verdiği huzurla tatiliniz boyunca size enerji verecektir. Odalarımızda bulunan özel duşlar ve serinlemeniz için klimalar villamız da rahat etmenizi sağlayacaktır. Villa size temiz bir şekilde teslim edilir ve haftada 1 defa ara temizlik yapılır, Ekstra temizlik isteğiniz takdirde villamıza bakan görevliler tarafından temizlik, yeni çarşaf, yastık kılıfı, havlu görevliler tarafından ücrete tabi olarak yapılır. Dalaman hava alanına 130 km yer almaktadır.

Günlük Ortalama Kiralama Ücretleri


Nisan
418,00₺
Mayıs
545,00₺
Haziran
910,00₺

Temmuz
910,00₺
Ağustos
910,00₺
Eylül
660,00₺

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Özel Havuz
Uydu Yayını
DVD Oynatıcı
Şömine
Muhafazakar
Denize Uzaklık: 7500m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 2

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 15:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Orta

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


gurbuz
İlan Sahibi: gurbuz
Üye olduğu tarihi: 06.10.2018
Bulunduğu il: Antalya
15 yıldır antalya kaş kalkan bölgesinde villa kiralama işi yapmaktayım
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


1 Yorum
4/5


Uygun fiyatlı balayı
4/5
Yağız Palamut
Balayı için gittik. Uygun fiyatıyla beklentilerimizi karşıladı.
28.06.2018 tarihinde yazılmış

Benzer İlanlar