Fethiye'de Muhteşem Dağ Manzaralı, Konforlu 8 Kişilik Villa

#12532
8 Muğla, Fethiye, Ölüdeniz

Villamızın yatak odalarının balkonundan muhteşem dağ manzarası sizleri beklemektedir .Toplamda 4 yatak odası ile 3 banyosu bulunmaktadır ve 8 kişiye kadar misafirlerimize hizmet vermektedir. Günlük ihtiyaçları karşılayacak mutfak malzemesi bulunmakta olup, buzdolabı, ocak, su ısıtıcısı ve çamaşır makinesi mevcuttur. Yaşam alanı ve tüm yatak odaları klimalı olup sıcak su güneş enerjisi panelleri ile sağlanmaktadır.
İlan Numarası 12532
Gecelik Fiyat 1.552,50
Min. Konaklama 7 Gece
Ev Tipi Villa
Kişi Sayısı (En Fazla) 8
Denize Uzaklık (m) 3000
Özel Havuz Mangal / Barbekü Klima
İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir.
Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz.
Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır.
Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir.
TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi

Üye olduğu tarihi: 13.11.2018


Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Evin Konumu

Toplam: ₺ {{prices.totalPrice | currency}}

Gecelik: 1.552,50

Rezervasyon

1.552,50 Gecelik Fiyat

7/24 destek ve detaylı bilgi için 0850 241 09 31
Paylaş

Benzer İlanlar