Fethiye'de Doğayla İç İçe, İhtişamlı Villa

#12535
8 Muğla, Fethiye, Ölüdeniz

Doğasıyla ve Ölüdeniz'iyle ünlü Fethiye'de; büyüklüğü, özel havuzu ,özel bahçesi ve lüks tasarımıyla dikkat çeken villa, 4 yatak odası ve 4 banyosu ile misafirlerine rahat bir tatil deneyimi vaat ediyor. Doğa ile iç içe, merkeze, restaurant, bar, market ve yaşam alanlarına yakın, Ölüdeniz'e 4 km mesafede olan villa, 8 kişilik misafir gruplarını ağırlıyor.
İlan Numarası 12535
Gecelik Fiyat 977,50
Min. Konaklama 7 Gece
Ev Tipi Villa
Kişi Sayısı (En Fazla) 8
Denize Uzaklık (m) 4000
Özel Havuz Mangal / Barbekü Klima
İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir.
Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz.
Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır.
Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir.
TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi

Üye olduğu tarihi: 13.11.2018


Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Evin Konumu

Toplam: ₺ {{prices.totalPrice | currency}}

Gecelik: 977,50

Rezervasyon

977,50 Gecelik Fiyat

7/24 destek ve detaylı bilgi için 0850 241 09 31
Paylaş

Benzer İlanlar