İlan No
#12955

Açıklama


Tripleks
7 Kişi (en fazla)
En az 7 Gece
0 Yatak

Fethiye Ölüdeniz bölgesindeki en keyifli özel havuzlu villa seçeneklerinden biri olan bu üç katlı villa, 3 yatak odası ve 2 salondan oluşuyor. 3 katlı olan villamız, kendine ait geniş ve ferah bahçesi ve havuzu ile rahat bir tatil için en ideal özel havuzlu kiralık villalardan biri. Eksiksiz ve zevkli döşenmiş bu büyük ve lüks villadır. İç yerleşim şu şekildedir;
Orta kat: Bu kat giriş katıdır. Bu katta ana salon ve mutfak, geniş balkon ve ayrıca bir banyo bulunmaktadır. Bahçe katı: Giriş katının alt katı olan bu katta; 2. salon ile 2. mutfak, bir banyo, özel havuza ve bahçeye açılan geniş teras bulunmaktadır. Üst kat: Biri ebeveyn banyolu 3 adet balkonlu yatak odası (içinde çift kişilik yatak bulunan 1 adet yatak odası, içinde ikişer adet tek kişilik yatak bulunan 2 adet yatak odası, ve ayrı bir banyo bulunmaktadır. Merkeze yakın konumu, yeşillikler içindeki doğal ortamı, harika dağ manzaraları ile Ovacık’ın en keyifli ve huzurlu villalarından biridir. Tüm yatak odalarında ve salonda klima bulunmaktadır. Villa, misafirlerimiz gelmeden önce temizlenir ve yataklar çarşaf, pike, vs. ile kullanıma hazır hale getirilir. Ayrıca kişi sayısına uygun olacak şekilde banyo havluları ve yüz havluları evde hazır bulunur. 10 gün üzeri konaklamalarda ücretsiz ara temizlik yapılır ve bu temizlik ile birlikte yatak çarşafları vs. ile havlular değiştirilir. Bu ara temizlik, örneğin 11, 12 günlük konaklamalarda 5. veya 6. gün, 2 haftalık ve daha uzun konaklamalarda ise haftalık olarak yapılır. Eve girişte misafirlerimizden 100 pound hasar depozitosu alınır.

Günlük Ortalama Kiralama Ücretleri


Nisan
510,00₺
Mayıs
550,00₺
Haziran
880,00₺

Temmuz
1.463,00₺
Ağustos
1.463,00₺
Eylül
975,00₺

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Özel Havuz
Uydu Yayını
DVD Oynatıcı
Şömine
Tost Makinesi
Klima
Denize Uzaklık: 2500m

Kurallar


Bebeklere Uygun Değil (0-2)
Çocuklara Uygun Değil (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Volkan
İlan Sahibi: Volkan
Üye olduğu tarihi: 12.06.2018
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


Benzer İlanlar