Fethiye Ölüdeniz'de Geniş ve Özel Bahçeli, Özel Havuzlu Villa

#13003
10 Muğla, Fethiye, Ölüdeniz

Fethiye Ölüdeniz Ovacık bölgesinin en keyifli yerinde 5+1 kiralık müstakil villa, özel havuzlu ve geniş özel bahçeli, harika dağ ve doğa manzaralı, yüksek standartlarda döşenmiş kirazlık yazlıktır. Fethiye Ölüdeniz’de villa arayan büyük aileler için üst düzeyde ve özel bir tatil ortamı sunan villa; kendine 700 m2’lik özel bahçesi ve müstakil havuzu ile Ölüdeniz bölgesindeki müstakil havuzlu villalar arasında muhtemelen en iyisidir. Tripleks ve 5+1 olan bu kiralık müstakil havuzlu yazlık villa önü açık ve ferah bir ortama sahiptir. Not: Kiralama ücreti dışında herhangi bir ekstra ücret alınmıyor. Elektrik, klima, bakım, aidat vb. gibi ek bir ücretlendirme bulunmuyor. Yatak ve kişi kapasitesi; Evdeki 5 yatak odasında toplam 10 kişilik yatak vardır. Hatırlatma: E vcil hayvan kabul edilmiyor. Tüm yatak odalarında ve salonda klima bulunmaktadır. Villa, misafirlerimiz gelmeden önce temizlenir ve yataklar çarşaf, pike, vs. ile kullanıma hazır hale getirilir. Ayrıca kişi sayısına uygun olacak şekilde banyo havluları ve yüz havluları evde hazır bulunur. 10 gün üzeri konaklamalarda ücretsiz ara temizlik yapılır ve bu temizlik ile birlikte yatak çarşafları vs. ile havlular değiştirilir. Bu ara temizlik, örneğin 11, 12 günlük konaklamalarda 5. veya 6. gün, 2 haftalık ve daha uzun konaklamalarda ise haftalık olarak yapılır. Eve girişte misafirlerimizden 100 pound hasar depozitosu alınır.
İlan Numarası 13003
Gecelik Fiyat 747,50
Min. Konaklama 7 Gece
Ev Tipi Tripleks
Kişi Sayısı (En Fazla) 10
Denize Uzaklık (m) 3500
Özel Havuz Uydu Yayını DVD Oynatıcı
Şömine Mangal / Barbekü Saç Kurutma Makinesi
Tost Makinesi Klima Şömine
İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir.
Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz.
Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır.
Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir.
TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi

Volkan

Volkan

Üye olduğu tarihi: 12.06.2018
Bulunduğu il: Muğla


Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Evin Konumu

Toplam: ₺ {{prices.totalPrice | currency}}

Gecelik: 747,50

Rezervasyon

747,50 Gecelik Fiyat

7/24 destek ve detaylı bilgi için 0850 241 09 31
Paylaş

Benzer İlanlar