Fethiye Ölüdeniz'de Benzersiz Konfora Sahip, Geniş, Lüks Villa

#13006
10 Muğla, Fethiye, Ölüdeniz

Fethiye Ölüdeniz’de en iyi kiralık villa seçeneği olabilecek villamız; özel bahçesi ve müstakil havuzu ile Ölüdeniz bölgesindeki özel havuzlu kiralık villalar arasında en geniş olandır. Tüm yatak odaları ebeveyn banyolu olan bu 4+1 kiralık müstakil havuzlu yazlık villa, son derece kaliteli iç dizayna sahiptir. Evdeki 4 yatak odasında toplam 8 kişilik yatak vardır. 2 adet çekyat ile birlikte bu kiralık yazlık villada çocuklar da dahil maksimum 10 kişi kalabilir. Alt kat: Salon, mutfak, banyo ve geniş balkonlar bulunuyor. Orta kat: Her biri ebeveyn banyolu ve bir tanesi jakuzili olan 2 adet yatak odası (her birinde 1er adet çift kişilik yatak) bulunuyor. Üst kat: Her biri ebeveyn banyolu ve bir tanesi Jakuzili olan 2 adet yatak odası (birinde 1 adet çift kişilik yatak, diğerinde 2 adet tek kişilik yatak) bulunuyor. Alt kat: Salon, mutfak, banyo ve geniş balkonlar bulunuyor. Orta kat: Her biri ebeveyn banyolu ve bir tanesi Jakuzili olan 2 adet yatak odası (her birinde birer adet çift kişilik yatak) bulunuyor. Üst kat: Her biri ebeveyn banyolu ve bir tanesi jakuzili olan 2 adet yatak odası (birinde 1 adet çift kişilik yatak, diğerinde 2 adet tek kişilik yatak) bulunuyor. Tüm yatak odalarında ve salonda klima bulunuyor. Dalaman Havalimanına 60 km, 50 dakika mesafede ve Ölüdeniz’e 3,2 kilometre; araç ile 5 dakika, dolmuş ile 8-10 dakika mesafededir. Hisarönü merkezine 900 metre, 10-15 dakika yürüyüş mesafesinde ve Fethiye’ye 8 kilometre; araç ile 7-8 dakika, dolmuş ile 10-12 dakika mesafededir. Süpermarketler 700 metre, 900 metre mesafedeki anayoldan Fethiye – Ölüdeniz güzergahında her 5 dakikada bir dolmuşlar geçiyor. Eve girişte misafirlerimizden 100 pound hasar depozitosu alınır.
İlan Numarası 13006
Gecelik Fiyat 676,20
Min. Konaklama 7 Gece
Ev Tipi Tripleks
Kişi Sayısı (En Fazla) 10
Denize Uzaklık (m) 3200
Özel Havuz Uydu Yayını DVD Oynatıcı
Şömine Mangal / Barbekü Jakuzi
Küvetli Banyo Saç Kurutma Makinesi Tost Makinesi
Klima Şömine
İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir.
Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz.
Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır.
Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir.
TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi

Volkan

Volkan

Üye olduğu tarihi: 12.06.2018
Bulunduğu il: Muğla


Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Evin Konumu

Toplam: ₺ {{prices.totalPrice | currency}}

Gecelik: 676,20

Rezervasyon

676,20 Gecelik Fiyat

7/24 destek ve detaylı bilgi için 0850 241 09 31
Paylaş

Benzer İlanlar