İlan No
#14935

Açıklama


Villa
4 Kişi (en fazla)
En az 5 Gece
3 Yatak

Özel havuzu ve özel bahçeli olan taş villamız siz misafirlerimiz için oldukça şık dizayn edilmiştir. Elektrik, su, tüp, doğalgaz, bahçe bakım, havuz bakım, temizlik fiyata dahildir. Barbekü yapabileceğiniz bir alana sahiptir.Doğa içerisinde konumlanan villamız, benzer tipte iki villanın yer aldığı bir alanda konumlanmaktadır. Kalabalık arkadaş grupları, aileler ve çiftler için müsait tarihlerde aynı anda kiralama imkanı bulunmaktadır.

Yatak Odaları: Villamızın içerisinde iki adet yatak odası ve üç adet banyo bulunmaktadır. Yatak odası içerisinde çift kişilik yatak, klima, televizyon, elbise dolabı, makyaj / çalışma masası, banyo ve Türk hamamı bulunmaktadır.
İkinci yatak odasında ise iki adet tek kişilik yatak, klima, elbise dolabı, makyaj / çalışma masası ve tuvalet/banyo bulunmaktadır.

Salon: Ortak alanda ise salon, mutfak, klima, televizyon ve tuvalet/banyo bulunmaktadır. İkinci yatak odasında ise iki adet tek kişilik yatak, klima, elbise dolabı, makyaj / çalışma masası ve tuvalet/banyo bulunmaktadır.

Not: Villaya geliş yolunda son 200 m. stabilize toprak yoldur.

Havuz ÖLçüleri: Özel yüzme havuzu (havuz ölçüleri; 11,5 x 4 metre, derinlik: 1,55m),dir.

Bahçe:4 adet şezlong, güneşlenme şemsiyesi, bahçe oturma grubu, 6 kişilik yemek masası, çift kişilik salıncak ve mangal bulunmaktadır.

ÖNEMLİ BİLGİ:
1.Villamız düzenli aralıklarla ilaçlanmaktadır. Fakat doğa ve yeşilliklerle iç içe olan villamız da böcek , sinek vb çıkma ihtimalleri vardır.

2.Fethiye merkezden Kayaköy’e giden 2 adet yol bulunmaktadır.1. yol 8 km uzaklıkta olup yolu asfalt ve virajlı yokuş yukarı çıkmaktadır.2. yol Fethiye-Ovacık mahallesinden giden 15 km uzaklıkta olan yoldur.
3.Evlerimizde sigara içmek yasaktır.

Markete: 1,5 kilometre, toplu taşıma: 150 metre, restorant:1,5 kilometre, en yakın merkez: 8 kilometre, havaalanına: 80 kilometre mesafede konumlandırılmıştır.

Depozito: 1000 Türk Lirası hasar depozitosu alınmaktadır.

Günlük Ortalama Kiralama Ücretleri


Nisan
1.573,00₺
Mayıs
1.573,00₺
Haziran
1.573,00₺

Temmuz
1.479,00₺
Ağustos
1.551,00₺
Eylül
854,00₺

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Özel Havuz
Klima
Fırsat İlanı
Balayı
Fethiye Fırsatları
Denize Uzaklık: 8000m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 3

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Orta

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Aslı
İlan Sahibi: Aslı
Üye olduğu tarihi: 28.04.2019
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


Benzer İlanlar