İlan No
#11604

Açıklama


Villa
6 Kişi (en fazla)
En az 7 Gece
0 Yatak

Bodrum Yalıkavak'ta bulunan villamız, 3 yatak odası, 1 salon ve 3 banyosu ile 6 kişinin rahatlıkla tatillerini geçirebilecekleri tarzda dizayn edilmiştir. Villamız Palmarina'ya yalnızca 5 dk'lık yürüyüş mesafesinde olup kendine ait özel havuzu bulunmaktadır. 1.000 € hasar depozitosu vardır. (eve girişte alınacaktır ve misafir ayrılmadan herhangi bir hasar yok ise iade edilecektir). Misafirler çıkış yaptığı sırada mutfakta dağınık bulaşıklar, havlularda kalıcı lekeler olduğu takdirde 150 TL hasar deposundan kesilecektir. Temizlik ücreti 350 TL'dir. Elektrik ve su ücreti fiyata dahildir.

Günlük Ortalama Kiralama Ücretleri


Nisan
1.365,00₺
Mayıs
1.365,00₺
Haziran
1.745,00₺

Temmuz
2.283,00₺
Ağustos
2.283,00₺
Eylül
1.745,00₺

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Özel Havuz
Uydu Yayını
Kapalı Otopark
Klima
Balayı
Denize Yakın
Denize Uzaklık: 900m
Oda Sayısı: 3
Banyo Sayısı: 3

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Volkan
İlan Sahibi: Volkan
Üye olduğu tarihi: 12.06.2018
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


2 Yorum
5/5


Otel bağımlılığını bitirecek villaaa!!!
5/5
Umut Tatva
Her sene Bodrumda bir otele gelip her akşam otel dışına yemek yemeye ve dolaşmaya çıkıyorduk. Bu sene otel bağımlılığımızdan vazgeçip yemek, havuz koşturmacasına girmeden istediğimiz zaman dilediğimz yerde yemeğimizi yiyip, taksi, otopark ve trafik derdi yaşamadan evimize geri döndük. Gerçekten tatil yaptık dediğimiz bir tatil oldu.
23.08.2018 tarihinde yazılmış
Son derece şık ve temiz, fotoğraflardan daha güzel
5/5
Eda Erertan
Arkadaşımın tavsiyesi ile bu villayı kiraladık. Tatildekiralanın güvenli kurumsal ve çok yardımcı bir firma olduğunu iletmişti. grçektende öyle oldu. Hem ekip çok yardımseverdi hem de bizi karşılayanlar. Evi görene kadar da merakla bekliyordum acaba aynısı mı diye. Evi ailecek çok beğendik kendi evimizden bile daha güzel :)) tatilin keyfine gerçekten bu villayla vardık teşekkürle tüm ekibe !!!!!
15.07.2018 tarihinde yazılmış

Benzer İlanlar