Bodrum Yalıkavak'ta Sahile 100 metre İhtişamlı Villa

#11604
6 Muğla, Bodrum, Yalıkavak

Yaz dönemi güncel fiyatları görmek için öncelikle giriş-çıkış tarihlerinizi seçiniz.

Bodrum Yalıkavak'ta bulunan villamız, 3 yatak odası, 1 salon ve 3 banyosu ile 6 kişinin rahatlıkla tatillerini geçirebilecekleri tarzda dizayn edilmiştir. Villamız Palmarina'ya yalnızca 5 dk'lık yürüyüş mesafesinde olup kendine ait özel havuzu bulunmaktadır. 1.000 € hasar depozitosu vardır. (eve girişte alınacaktır ve misafir ayrılmadan herhangi bir hasar yok ise iade edilecektir). Misafirler çıkış yaptığı sırada mutfakta dağınık bulaşıklar, havlularda kalıcı lekeler olduğu takdirde 150 TL hasar deposundan kesilecektir. Temizlik ücreti 350 TL'dir. Elektrik ve su ücreti fiyata dahildir.
İlan Numarası 11604
Gecelik Fiyat 1.614,60
Min. Konaklama 7 Gece
Ev Tipi Villa
Kişi Sayısı (En Fazla) 6
Denize Uzaklık (m) 100

Bu ilan için hiç bir özellik seçilmemiştir.

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir.
Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz.
Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır.
Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir.
TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi

Volkan

Volkan

Üye olduğu tarihi: 12.06.2018
Bulunduğu il: Muğla


Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Evin Konumu

Toplam: ₺ {{prices.totalPrice | currency}}

Gecelik: 1.614,60

Rezervasyon

1.614,60 Gecelik Fiyat

Kapıda ödemeli ilanlarda toplam tutarın %40'ını rezervasyon sırasında kredi kartınızla öderken %60'ını ise rezervasyon tarihi yaklaştığında doğrudan ilanverene ödersiniz.

7/24 destek ve detaylı bilgi için 0850 241 09 31
Paylaş

Benzer İlanlar