İlan No
#14545

Açıklama


Villa
10 Kişi (en fazla)
250 m2
En az 7 Gece
10 Yatak

Bu 5 yatak odalı lüks villa Bodrum Yarımadasının Yalikavak koyunda yer almaktadır. Çok zevkli ve kaliteli bir şekilde döşenmiş olan villa denize doğru dökülüyor gibi gözüken havuzu ile size hayalinizdeki tatili vaad ediyor.

Panaromik muhteşem bir deniz manzarasına sahip olan villanın zemin katında iki yatak odası olup banyoyu ortak kullanmaktadır. Ayrıca giriş katındaki oturma odasında bir adet şömine, yemek masa grubu, ve adalı bir mutfakta bulunmaktadır. Üst katta ise oturma grublu bir galeri, ebeveyn banyolu, balkon ve deniz manzaralı çok geniş bir yatak odası. Ayriyetten iki yatak odası ve bir banyo bu katı tamamlamaktadır. Tüm odalar klima ile donatılmıştır. Villanın ayrıca çok güzel ve geniş bir bahçesi bulunmaktadır. Özel yüzme havuzu, entegre çocuk havuzu ve jakuzzi de bulunmaktadır.

Günlük Ortalama Kiralama Ücretleri


Nisan
3.168,00₺
Mayıs
2.849,00₺
Haziran
3.168,00₺

Temmuz
3.168,00₺
Ağustos
2.964,00₺
Eylül
2.772,00₺

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Özel Havuz
Uydu Yayını
Jakuzi
Küvetli Banyo
Tost Makinesi
Klima
Çocuk Havuzu
Denize Yakın
Deniz Manzaralı
Denize Uzaklık: 250m
Oda Sayısı: 5
Banyo Sayısı: 3

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Orta

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Aygül
İlan Sahibi: Aygül
Üye olduğu tarihi: 01.05.2019
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


Benzer İlanlar