İlan No
#12903

Açıklama


Villa
5 Kişi (en fazla)
En az 7 Gece
0 Yatak

2 yatak odası salon olan bu kiralık yazlık tripleks tatil evi, Bodrum / Yalıkavak bölgesinde Yalıkavak'ın ünlü balık restoranlarına ve Yalıkavak marinaya yakın olma özelliğine sahip, yüzme havuzlu bir site içinde olup denize 1,5 km mesafede bulunmaktadır. Yazlığınızın muhteşem deniz manzarası eşliğinde balkonda akşam yemeklerinizin yada içkilerinizi yudumlarken tatilin keyfini çıkaracaksınız. Villamız dubleks projeli olup 2 yatak odası, salon, mutfak biri ebeveyn banyo olmak üzere 2 banyo ve muhteşem deniz manzaralı balkondan oluşmaktadır. Villamız da toplamda 2 yatak odası, mutfak, banyo, 2 banyo ve balkon bulunmaktadır. Dubleks bölümün yatak odalarının birinde çift kişilik yatak, diğerinde 2 adet tek kişilik yatakla beraber toplamda 4 kişinin rahatlıkla konaklayabileceği konfordadır. Salon bölümünde de 1 kişi konaklayarak toplamda 5 kişiye kadar kapasitesi vardır. Tüm odalarda ve salonda klima bulunmaktadır. Villamız da tatiliniz boyunca ihtiyacınız olabilecek beyaz eşya, mobilya ve mutfak ekipmanları bazında her türlü eşya konforuna sahiptir.

Günlük Ortalama Kiralama Ücretleri


Nisan
581,00₺
Mayıs
663,00₺
Haziran
852,00₺

Temmuz
1.155,00₺
Ağustos
1.155,00₺
Eylül
770,00₺

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Uydu Yayını
Tost Makinesi
Klima
Çocuk Havuzu
Fırsat İlanı
Denize Uzaklık: 1500m

Kurallar


Bebeklere Uygun Değil (0-2)
Çocuklara Uygun Değil (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Volkan
İlan Sahibi: Volkan
Üye olduğu tarihi: 12.06.2018
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


Benzer İlanlar