İlan No
#14792

Açıklama


Villa
7 Kişi (en fazla)
180 m2
En az 7 Gece
6 Yatak

Kuyucak Koyu Bodrum'un Güvercinlik mevkidedir.. Yarımadanın cennet köşelerinden ve de en az bilinen noktalarından biridir. Bodrum şehir merkezine 24 kilometre uzaklıkta çam ağaçlarıyla çevrilidir.
Villamız Özel havuzu ve bahçesiyle ailenizle geçireceğiniz sakin bir tatil için idealdir.
Dilerseniz Havuz Çevresi branda ile kapatılarak Muhafazakar Aileler için uygun hale getirilebilinir.
Önemli Not: Ev sahibi alt Katta oturmaktadır Giriş ve Çıkışları ayrı kapıdandır. Branda ile ayrıldığından Havuz ile bağlantıları yoktur.
3 Yatak Odası ile 7 Kişi Konaklama kapasitelidir.
Minimum 1 Hafta Kiralanabilir.
Evcil Hayvan Kabul Edilmemektedir.
İnternet Bulunmamaktadır.
Sigara Evin Dışında İçilebilir.
1 AYA KADAR YAPILACAK KİRALAMALARDAKİ FİYATLARIMIZA ELEKTRİK SU ve TEMİZLİK BEDELLERİ DAHİLDİR.
Uzun Süreli Kiralamalarda Elektrik ve Su Kullanım Bedelleri Misafirlere Aittir.
Giriş 16:00 Çıkış 10:00

Günlük Ortalama Kiralama Ücretleri


Nisan
468,00₺
Mayıs
536,00₺
Haziran
1.150,00₺

Temmuz
1.150,00₺
Ağustos
1.150,00₺
Eylül
916,00₺

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Özel Havuz
Uydu Yayını
Tost Makinesi
Klima
Denize Yakın
Deniz Manzaralı
Oda Sayısı: 3
Banyo Sayısı: 2

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Gültekin
İlan Sahibi: Gültekin
Üye olduğu tarihi: 08.06.2018
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


Benzer İlanlar