Bodrum Gümbet'te, Modern Tasarımlı, Şömineli, İhtişamlı Villa

#12836
11 Muğla, Bodrum, Gümbet

Yaz dönemi güncel fiyatları görmek için öncelikle giriş-çıkış tarihlerinizi seçiniz. Bu ev için toplam fiyat üzerinden Ocak ayı sonuna kadar %5 ek indirim yapılacaktır.

Dubleks villamız; 4 yatak odası, 2 salon, 5 banyosu ile 364 metrekaredir. Salon'da; şömine, merkezi klima sistemi, TV mevcuttur. Tam donanımlı mutfağıyla rahatlık tatilinizde sağlar. Güneşlenme alanları ve doğal taşlı ortak havuzu bulunmaktadır. Fiyatlara aidat, elektrik ve ilk giriş temizliği dahildir.
İlan Numarası 12836
Gecelik Fiyat 510,60
Min. Konaklama 7 Gece
Ev Tipi Dubleks
Kişi Sayısı (En Fazla) 11
Denize Uzaklık (m) 80
Uydu Yayını Saç Kurutma Makinesi Tost Makinesi
Klima Şömine Fırsat İlanı
İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir.
Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz.
Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır.
Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir.
TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi

Volkan

Volkan

Üye olduğu tarihi: 12.06.2018
Bulunduğu il: Muğla


Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Evin Konumu

Toplam: ₺ {{prices.totalPrice | currency}}

Gecelik: 510,60

Rezervasyon

510,60 Gecelik Fiyat

Kapıda ödemeli ilanlarda toplam tutarın %40'ını rezervasyon sırasında kredi kartınızla öderken %60'ını ise rezervasyon tarihi yaklaştığında doğrudan ilanverene ödersiniz.

7/24 destek ve detaylı bilgi için 0850 241 09 31
Paylaş

Benzer İlanlar