Alanya'da Lüks Site İçerisinde, Denize Sadece 50 Mt Mesafede, Havuzlu, 1+1 Lüks Daire

#13070
4 Antalya, Alanya, Oba

Dairelerimiz Alanya Obada, denize sadece 50 metre mesafededir. Daireler 1+1 daire olarak kiralanmakta ve bütün aktivitelerden yararlanılabilmektedir. Ücretsiz Kompleks özellikleri; Açık yüzme havuzu , kapalı yüzme havuzu, aqua park, çocuklar oyun alanı, resepsiyon, fitness salonu, sinema salonu, vs. gibi birçok aktiviteden ücretsiz olarak yararlanabiliyorsunuz. Ücretli aktiviteler;hamam, sauna, buhar odaları, Spa bölümünde masaj, kese köpük, cilt bakımı gibi özel istekler, Not: Kullanıma göre sayaç kontrol edilerek elektrik-su ücreti ayrıca talep edilmektedir.
İlan Numarası 13070
Gecelik Fiyat 431,25
Min. Konaklama 2 Gece
Ev Tipi Apartman Dairesi
Kişi Sayısı (En Fazla) 4
Boyut (m2) 60
Denize Uzaklık (m) 50
Özel Havuz Uydu Yayını DVD Oynatıcı
Saç Kurutma Makinesi Sigara İçilebilir Kapalı Otopark
Tost Makinesi Çocuk Yatağı (ücretli) Kurutucu
Müzik Seti / Radyo Klima Ücretsiz Çocuk Yatağı
Çocuk Havuzu
İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir.
Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz.
Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır.
Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir.
TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi

VALUE ALANYA

VALUE ALANYA

Üye olduğu tarihi: 27.12.2018
Bulunduğu il: Antalya


Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Evin Konumu

Toplam: ₺ {{prices.totalPrice | currency}}

Gecelik: 431,25

Rezervasyon

431,25 Gecelik Fiyat

Kapıda ödemeli ilanlarda toplam tutarın %40'ını rezervasyon sırasında kredi kartınızla öderken %60'ını ise rezervasyon tarihi yaklaştığında doğrudan ilanverene ödersiniz.

7/24 destek ve detaylı bilgi için 0850 241 09 31
Paylaş

Benzer İlanlar