İlan No
#13070

Açıklama


Apartman Dairesi
4 Kişi (en fazla)
60 m2
En az 2 Gece
0 Yatak

Dairelerimiz Alanya Obada, denize sadece 50 metre mesafededir. Daireler 1+1 daire olarak kiralanmakta ve bütün aktivitelerden yararlanılabilmektedir. Ücretsiz Kompleks özellikleri; Açık yüzme havuzu , kapalı yüzme havuzu, aqua park, çocuklar oyun alanı, resepsiyon, fitness salonu, sinema salonu, vs. gibi birçok aktiviteden ücretsiz olarak yararlanabiliyorsunuz. Ücretli aktiviteler;hamam, sauna, buhar odaları, Spa bölümünde masaj, kese köpük, cilt bakımı gibi özel istekler, Not: Kullanıma göre sayaç kontrol edilerek elektrik-su ücreti ayrıca talep edilmektedir.

Günlük Ortalama Kiralama Ücretleri


Nisan
848,00₺
Mayıs
848,00₺
Haziran
848,00₺

Temmuz
848,00₺
Ağustos
848,00₺
Eylül
848,00₺

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Özel Havuz
Uydu Yayını
DVD Oynatıcı
Sigara İçilebilir
Kapalı Otopark
Tost Makinesi
Çocuk Yatağı (ücretli)
Kurutucu
Müzik Seti / Radyo
Klima
Ücretsiz Çocuk Yatağı
Çocuk Havuzu
Denize Uzaklık: 50m

Kurallar


Bebeklere Uygun Değil (0-2)
Çocuklara Uygun Değil (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Orta

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


VALUE ALANYA
İlan Sahibi: VALUE ALANYA
Üye olduğu tarihi: 27.12.2018
Bulunduğu il: Antalya
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


Benzer İlanlar

Antalya, Alanya, Oba

Alanya'da Konforlu Daire