Yaz Dönemi Eğlenceyi Maksimuma Çıkarabileceğin 7 Festival

1 Haziran 2018

Müzik severlerin merakla beklediği 2018 yaz festivallerinden bu yıl yaz dönemi eğlenceyi maksimuma çıkarabileceğin festivalleri derledik.

1. Kuşadası Gençlik Festivali 2018

Bu yıl 4-8 Temmuz arasında üçüncüsü gerçekleştirilecek olan Kuşadası Gençlik Festivali Davutlar bölgesinde Sevgi Plajında düzenlenecek. Festival programı da çok yakında açıklanacak.

2. Big Burn

İstanbul Suma Beach’de 21-22-23 Temmuz’da gerçekleştirilecek olan Big Burn festivaline bu yıl Adam Beyer, Dubfire, Claptone, Seth Troxler, Tale of Us, Agents of Time katılıyor olacak.

3. Electronica Festival

28-29 Temmuz 2018’de İstanbul’da, 22-23 Ağustos’ta Çeşme’de gerçekleşecek olan Electronica Festival bu yıl da dolu dolu programıyla müzik severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

4. Chill- Out Festival

Bodrum’da 20-21 Temmuz tarihlerinde Xuma Yalıkavak’ta, 11 Ağustos’ta Çeşme’de, 15-16 Eylül‘de İstanbul’da gerçekleşecek.

5. Şaymana Festival

Bu yıl 27-28-29 Temmuz tarihlerinde Mersin Toroslarının tepesinde düzenlenecek olan Şaymana Festivali “ Çadırını Al Gel” sloganıyla duyuruldu. Torosların tepesinde 1600 metrelik rakımda müzik, söyleşi, kitap sohbetleri gibi etkinlikler düzenlenecek. Festivalde Yeni Türkü, Can Bonomo, Sattas, Sahterakı, Bir Baba Indie Dj Set, Kolektif İstanbul sahne alıyor olacak.

6. Cappadox

Dördüncü yılında Cappadox “Sessizlik” temasıyla, 14-19 Haziran 2018 tarihleri arasında Kapadokya’da gerçekleşecek. Festivalde müzik, gastronomi, çağdaş sanat alanlarında çeşitli etkinlikler bulabilirsiniz.

7. Zeytinli Rock Festivali

Edremit Akçay Sahili’nde düzenlenen Zeytinli Rock Festivalli 29 Ağustos – 2 Eylül tarihleri arasında eğlenceye kaldığı yerden devam edecek.

Bu yaz dönemi eğlenceyi maksimuma çıkarabileceğin 7 Festivalden gitmek istediğini, biletler tükenmeden belirlemeyi unutma.