Tatilde Ev Kiralamanın Avantajlarını Hiç Düşündün Mü?

1 Haziran 2018

Yaz ayları gelirken, tatilde nereye gitsek soruları havada uçuşurken, şehir havası da bir güzel bunaltırken tatilde ev kiralamanın avantajlarını hiç düşündün mü acaba diye bir soralım istedik. Ben illa otele giderim diyorsan da okumadan geçme belki lazım olur.

Tatilde Ev Kiralamanın Avantajları

Tatile Servet Harcama 💸 

Bodrum, Çeşme, Fethiye, Antalya ve aklında neresi varsa oradaki kiralık tatil evleri, villalarını araştır ve kocaman evin ya da apartmanın otel odalarına kıyasla ne kadar uygun fiyatlı olduğunu göreceksin. Aile ya da arkadaş grupları için tatil evi, villası kiralamak konforlu ve bütçeye uygun tatil için gerçekten değerlendirilmesi gereken bir fırsat diyebiliriz. Daha fazla alan, ev konforu, rahatlık için tatilde kiralık evlere bakmanda fayda var.

Otel Saatlerine Göre Değil, Kendine Göre Tatilini Planla 🕚 

Sabah kahvaltıyı kaçırmamak için yine alarm sesiyle uyanmak istemiyorsun herhalde. Tatilde eğlencenden de dinlenmenden de ödün vermek istemiyorsan tatilde kiralık evler tam sana göre. Kahvaltı saatin, ne yemek istediğin, akşam nereye gitmek istediğin ya da mangal keyfin senin kontrolünde olunca keyfine diyecek bir şey olmayacak.

Yerel Lezzetleri ve Taze Sebze Meyveleri Değerlendir 🍓🍉🍋 

Gittiğin tatil beldesindeki yerel pazardan taptaze meyve, sebzelerden alıp, bahçede ya da balkonunda mangal keyfi yapıp, gittiğin yerdeki yöresel yemekleri deneyeceğin restoranları belirleyip tatilini deneyime dönüştürebilirsin.

Temizlik Konusu Sorun Bile Değil 👊 

Tatilde kiraladığın evine temizliği yapılmış şekilde adım atıyorsun. Kaldığın sürede de ev sahibi ek ücret karşılığı ya da ücretsiz olarak sana genel temizlik olanağı sunuyor yani temizlik tatiline engel olabilecek bir sorun değil.

Tatiline Evcil Hayvanların da Eşlik Etsin 🐶🐱

Kedi, köpek sahipleri için evcil hayvanlarla seyahate çıkmanın beraberinde getirdiği sorunlardan biri otellere evcil hayvanlarını getirememeleri olacaktır. Ev sahibinize bağlı olarak evcil hayvan dostu evleri tatilinizde değerlendirebilirsiniz.

Misafirlerinle Ev Konforunda Tatil Yap 🍱

Tatilde kiraladığın evine arkadaşlarını da davet etmek istersen neden olmasın, hepsi gelsin eğlenceniz birlikte daha da artsın. Artık gelsin mangal partileri…

En sevdiğin tatil beldesini bütçene uygun tatille deneyimlemek için tatilde ev kiralamanın avantajları işte bu şekilde. Aklına takılan sorularını bizimle paylaşmak istersen yorumlarda görüşürüz.