Kalkan’da %10 İndirimli 4 Muhteşem Villa

28 Haziran 2019

İndirim Zamanı! Hem havuzlu hem manzaralı hem de inanılmaz indirim oranlarına sahip bu villalar Kalkan bölgesinde tatil yapmak isteyenler için geldi. Hemen 4 villalık listemizi inceleyin, fiyatları görmek için “Evi İncele” butonuna tıklamayı unutmayın. Kalkan’dan daha fazla ev görmek için ise TatildeKirala.com’a gidebilirsiniz. Hemen Al, Az Öde!

1- Kalkan İslamlar’da Doğa Manzaralı, Özel Havuzlu, Modern Villa

İndirim Oranı: %15 + %10  

İndirim Geçerlilik Süresi: 28 Haziran – 2 Temmuz

Villa 2 yatak odalı olup yapımı 2019 yılında tamamlanmış modern lüks dizayn edilmiş Kalkan İslamlar Köyü’nde yer alan eşsiz doğa konumu ve deniz manzarası ile siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Sizi kimsenin rahatsız etmeyeceği, merkeze yakın konumda, denize ve plaja sadece 9 km mesafede olan villamız, muhafazakar balayı çiftleri için mükemmel bir villadır. Villa havuzunun yanında yatay havuz ve çocuk havuzu da yer almaktadır.  Fiyatları görmek için hemen “Evi İncele” butonuna tıkla!

2- Kalkan’da Merkeze Yürüyüş Mesafesinde, Özel Havuzlu, 4 Kişilik Villa

İndirim Oranı: %15 + %10

İndirim Geçerlilik Süresi: 28 Haziran – 2 Temmuz

Kalkan kiralık villamız siz müşterilerimize keyifli bir tatil imkanı sunmaktadır. Yazlık kiralık villamız dünyaca ünlü tatil beldesi olan Antalya Kalkan’ın Kalamar mevkisinde bulunmakta olup 2 yatak odalı, 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Merkeze yürüyüş mesafesinde olan villamız siz müşterimiz için ideal bir tatil imkanı sunmaktadır. Fiyatları görmek için hemen “Evi İncele” butonuna tıkla!

3- Kalkan İslamlar’da Muhteşem Doğada, Özel Isıtmalı Havuzlu, Jakuzili Villa

İndirim Oranı: %15 + %10

İndirim Geçerlilik Süresi: 28 Haziran – 2 Temmuz

Villa İslamlar köyünde 2 yatak odalı, 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip, eşsiz deniz manzaralı, muhteşem büyük jakuzili, doğa ve yeşillikler içerisinde, havuzu dışarıdan gözükmeyen oda içi ısıtma havuzu olan muhafazakar çiftlere uygun muhafazakar balayı villamızdır. Fiyatları görmek için hemen “Evi İncele” butonuna tıkla!

4- Kalkan’da 4 Kişilik Muhafazakâr Aile ve Balayı Villası

İndirim Oranı: %15 + %10  

İndirim Geçerlilik Süresi: 28 Haziran – 2 Temmuz

Kaş Kalkan’da doğa içinde bulunan villamız, yüzme havuzu perdeleme sistemiyle kapatılarak muhafazakâr ailelerin ve balayı çiftlerinin rahatça bir tatil geçirebilmelerine olanak sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Villamız içinde bulunduğu doğal ve yeşillik atmosfer sayesinde huzurlu, dingin bir tatil geçirmenize yardım edecektir. Fiyatları görmek için hemen “Evi İncele” butonuna tıkla!