Bodrum’da Yemeği Güzel Fiyatı Uygun 6 Mekan

1 Haziran 2018

Tatile gidip yemeğe servet ödemek yerine iyi yemeklere makul fiyatlar ödeyebileceğiniz güzel mi güzel mekanlara yer vermek istedik. Bodrum’u dolu dolu yaşamak için tatiliniz boyunca yemeği güzel fiyatı uygun mekanlara buyurun bakalım.

Sakallı Lokantası

Bodrum merkezde bulabileceğiniz Sakallı Lokantası, ev yemeği yiyebileceğiniz bol seçenekli, yerel lezzetlerden de deneyebileceğiniz harika menüsüyle ailecek uygun fiyata lezzetli yemek yiyebileceğiniz bir lokanta.

Kaşık

Gümbet tarafına giderseniz Kaşık’a da bakmadan geçmeyin. Ev yemeklerinde bol seçenekli menüsüyle Bodrum’da uygun fiyatlı yiyebileceğiniz lezzetli yemekleri bulabilirsiniz.

Nokta Sebzeli Bodrum Döneri

Çarşı Mahallesi’nde bulunan Nokta Sebzeli Bodrum Döneri, et severlerin çok seveceği uygun fiyatlı mekanlardan biri. Döner haricinde çorba da bulabilirsiniz. Adı üstünde sebzeli döneri ile meşhur olduğunu da söyleyelim.

Nazar Pide

Gümbet tarafında pide yemek isteyenler için Nazar Pide’yi de listemize aldık. Öğlen ve akşam yemeklerin için özellikle de kalabalık tatil yapanları ekonomik olarak zorlamayacak güzel mekanlardan olduğu için Nazar pideyi seviyoruz.

Havva Ana Kahvaltı Evi

Kahvaltınızı Yalıkavak’ta yapmak için işte bahaneniz! Havva Ana Kahvaltı Evi dalından kopmuş sebzeler eşliğinde gözlemeli, temiz havalı, aile sıcaklığında keyifli bir ortam sunuyor. Kahvaltı fiyatları da oldukça uygun.

Antik Akdeniz

Bodrum’da pide, kebap yemek istediğinizde gönül rahatlığıyla gelebileceğiniz Antik Akdeniz, kalabalık gruplar için harika bir seçenek. Kebap haricinde sulu yemekleri de bulunuyor. Fiyat ve lezzet açısından şiddetle tavsiye ediyoruz.